Изпратен

Пушене на стълбищна площадка, град Варна

11:49 Mar 29 2019 град Варна, бул. Владислав Варненчик, № 20

Описание
През миналата 2018 година ви изпратих няколко сигнала за лицето Стефка Досева Александрова,която пушеше на стълбището в жил.блок на бул.Владислав Варненчик, номер 20, срещу Централна поща в гр.ВАРНА. След Вашата активна намеса тютюнопушенето на въпросното лице спря. От един месец това пушене се възобнови. По всяко време на деня. Не всеки ден,но зачестява. В апартамента ми, който е под нея, е неописуемо. Няма въздух за дишане. Много силно мирише на фасове. Задушаваме се. През това време не може да се живее особено в антрето. Моля Ви за спасение. На събрание не мога да поставя въпроса - това е правено преди, без резултат.
Моля Ви,пред вид на това,че нарушението на горепосоченото лице се явява вече РЕЦИДИВ,да задействате нещата по-бързо.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 08.04.2019 в 17:20:28 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене на стълбището на жилищен блок, град Варна

11:57 Jan 01, 2018

град Варна, бул. Владислав № 20, 0 Kms

Пушене в мехата "Мамин Кольо", град Варна

10:00 Apr 01, 2014

град Варна, Владислав Варненчик, бл. 18, 0.01 Kms

пушене в Коктейл бар "Infinity", град Варна (мобилен сигнал)

23:20 Feb 15, 2014

град Варна, ул. Радко Димитриев 7, 0.03 Kms

Не се спазва забраната за тютюнопушене в заведение “Камел”, град Варна

10:59 Apr 15, 2019

град Варна, бул. Съборни (бивш понеделничен пазар), 0.06 Kms