Изпратен

Тютюнев дим в Детски кът "Чочи", град София

05:46 Apr 3 2019 град София, кв. Надежда 4, ул. Йордан Хаджиконстантинов №133

Описание
Посетих заведение,кафе Детски Кът Чочи и има непрекъснато пушене както от персонала така и от клиенти навсякъде.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.04.2019 в 17:20:48 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Сигнал за тютюнев дим в детски кът/клуб "Чочи", град София

16:27 May 13, 2015

град София, кв. Надежда 4, ул. Йордан Хаджиконстантинов № 133, 0.12 Kms

Пушене в пицария "Джунглата", град София

07:00 Mar 22, 2015

град София, жк Надежда 4, ул."Търговска" № 7, 0.17 Kms

Дим в заведение в град София

18:12 Nov 02, 2015

град София, ул.Търговска № 19, 0.21 Kms

#3779, Детски кът "Чочи", гр. София

12:55 Apr 17, 2013

гр. София, кв. Надежда 4, ул. Йордан Хаджиконстантинов № 133, 0.21 Kms

Пушене в ресторант и кафе "Fuego", град София (мобилен сигнал)

08:30 Mar 20, 2014

гр. София, ул. "Дилянка" № 20, 0.21 Kms