Изпратен

Непрекъснато пушене в заведение, пепелници по масите, град София

01:26 Apr 12 2019 град София, непосредствено до автогара Подуяне

Описание
Заведението се намира непосредствено до входа на автогара Подуяне,в една обща сграда. Няма изписано името, няма и табела за работно време и за МОЛ. Пуши се непрекъснато, като по масите има пепелници, пълни с фасове...

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.04.2019 в 22:20:23 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант/бирария Дървеното, град София (мобилен сигнал)

12:00 May 16, 2016

град София, ул. Русалски лък/ул. Тодорини кукли, до пазара на стадион Герена, 0.05 Kms

Пушене в бистро "Дървеното"

20:44 Jan 05, 2014

София, ул. Русалски Лък 1, 0.06 Kms

Системно нарушение на забраната за пушене ресторант "Дървеното", град София

21:56 May 17, 2014

град София, жк Сухата Река, Русалски лък 1, 0.06 Kms

Пушене в сладкарница на ул. Тододрини кукли бл.19

06:00 Dec 23, 2013

София ул. Тодорини кукли бл. 19, 0.1 Kms

Пушене в grill and bar Family, град София (мобилен сигнал)

12:00 Mar 27, 2015

град София, кв. Сухата река, ул. Тодорини кукли, 0.15 Kms