Изпратен

Пушене в ресторант Бяла река, до град Калофер

08:32 Apr 13 2019 до град Калофер, Главен път София-Бургас

Описание
Има зала, в която има пепелници по масите и хората пушат??!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.04.2019 в 22:20:33 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в "Механата", град Калофер

21:30 Mar 20, 2015

град Калофер, ул. Девети септември, 2.29 Kms

Пушене в ресторант Калофер, град Калофер (мобилен сигнал)

23:59 Dec 09, 2016

град Калофер, ул. "9ти септември", 2.29 Kms

Тютюнопушене на закрито в механа Калоферска къща, град Калофер

06:24 Mar 03, 2019

град Калофер, ул. 9-ти септември № 5, 2.29 Kms

Пушене в кафенета в Карлово

08:45 Dec 30, 2013

област Пловдив, Карлово, ул. "Пл. 20 юли", кафе Dahad, 4.14 Kms

Тютюнопушене

10:50 Dec 08, 2012

бар Extreme, 4.54 Kms