Изпратен

Пушене в Планета Пайнер, град Велико Търново

00:15 Apr 14 2019 град Велико Търново, ул. Цар Теодор Светослав 1 А

Описание
Днес в 0:15 минути направихме забележка на сервитьорката в Планета Пайнер, град Велико Търново, че масово се пуши и е задимено. Не се диша нормално, след което бяхме помолени от охраната да напуснем!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Велико Търново на 21.04.2019 в 22:20:46 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в кафене "Роял" , Велико Търново

14:14 Dec 23, 2012

Велико Търново, пл. "Майка България", до общината, 0.01 Kms

#2816 Нарушаване на забраната в казино "Полтава", гр. Велико Търново

09:57 Feb 13, 2013

Велико Търново, пл. "Майка България", 0.01 Kms

Пушене в заведение Vogue, град Велико Търново

04:16 Dec 30, 2018

град Велико Търново, ул. Христо Ботев 2, 0.02 Kms

Пушене в заведение Vogue, град Велико Търново

11:57 Jan 27, 2019

град Велико Търново, ул. Христо Ботев 2, 0.02 Kms

Пушене в заведение Vogue, град велико Търново

05:24 Mar 02, 2019

град Велико Търново, ул. Христо Ботев 2, 0.02 Kms