Изпратен

Не се спазва забраната за тютюнопушене в заведение “Камел”, град Варна

10:59 Apr 15 2019 град Варна, бул. Съборни (бивш понеделничен пазар)

Описание
Употребяване на тютюневи изделия в заведение, без обособена зала за тази цел

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 21.04.2019 в 22:20:53 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в Коктейл бар "Infinity", град Варна (мобилен сигнал)

23:20 Feb 15, 2014

град Варна, ул. Радко Димитриев 7, 0.04 Kms

Пушене в мехата "Мамин Кольо", град Варна

10:00 Apr 01, 2014

град Варна, Владислав Варненчик, бл. 18, 0.05 Kms

Обгазяване с цигарен дим, град Варна

23:42 Nov 01, 2017

град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70, 0.06 Kms