Сигнали без дим

Изпратен

Шофьор пуши в тролей 5, град София

05:45 23.05.2019 град София, бул. Княгиня Мария Луиза

Описание
Давам данните: тролей номер 5, номер 2107, дата 23.05.2019 г. 12:30 . Шофьорът (мъж здрав) пуши и говори с още двама около него, т.е. вратата е отворена и димът спокойно отива при пътниците. От спирка 0324(М. Луиза) през спирка 2105(спирка ул. Охрид) до 2171 (ул.Кирил и Методи)--т.е.посока към Руски паметник.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 02.06.2019 в 16:20:27 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Шофьор пуши в автобус 77, град София

02:08 Jun 18, 2019

град София, бул. Княгиня Мария Луиза, 0 Kms

Тютюнопушене - казино "Империя", гр. София

17:30 Apr 07, 2015

гр. София, ул. Мария Луиза 103, 0.03 Kms

Пушене в затворено заведение за хранене, град София

01:10 Jul 01, 2019

град София, ул. Козлодуй №18, 0.04 Kms

#2700, пушене в ресторант Каручката, София (мобилен сигнал)

23:05 Feb 09, 2013

София, Бул. Мария Луиза и ул. Ц. Симеон, 0.08 Kms

пушене на закрито в заведение

12:39 Nov 28, 2013

София, бул.Мария Луиза, 0.08 Kms