Сигнали без дим

Изпратен

Системно нарушение на закона за тютюнопушене

00:09 04.06.2019 град Русе, ул. “Църковна независимост” № 16, етаж 16

Описание
Уважаеми контролни органи! Искам да ви информирам,че на 16 етаж в Изчислителния център на ул.”Църковна независимост” 16 системно,дори ежедневно се нарушава закона за забрана на тютюнопушенето в затворени помещения.
Там се пуши в студиото на радио Шлагер в ранните сутрешни часове (от 8 до 10) и в обедните часове на неделния ден (от 12 до 14).
За съжаление освен неудобство за добросъвестните граждани и служители, това създава и опасност от пожар в една висока сграда,което може да доведе до ситуация подобна на кинолентата “Апокалипсис сега”.
Моля вземете мерки да се приложи буквата на закона,за да стане ясно,че живеем в правова държава,в която законите се спазват от всички!
В противен случай се плащат наложените от закона глоби!
Благодаря ви за вниманието!
Разчитам,че ще вземете мерки своевременно...

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 03.07.2019 в 09:20:26 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2447 - Клуб "Мюзик Бокс", гр. Русе

13:08 Jan 29, 2013

Русе, бул. "Придунавски" 6Б, 0.18 Kms

Пушене в заведение Боляри, град Русе

18:34 Mar 24, 2016

град Русе, ул. Църковна независимост № 1, 0.18 Kms

Пушене в бирария Roger's, град Русе

09:30 Oct 07, 2016

град Русе, ул. „Никола Палаузов“ № 5, 0.18 Kms

Пушене в заведение Hooligans, град Русе

10:15 Sep 29, 2015

град Русе, ул. Райко Даскалов № 2, 0.19 Kms