Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в непосредствена близост до вход на магазин, град София

01:20 05.06.2019 град София, ул. Тодориуни кукли 4

Описание
Здравейте!
Имам малък магазин в гр.София, ул Тодорини кукли 4. От няколко месеца в съседство работи офис на СПИДИ. Служителката почти непрекъснато пуши на входната врата, която е в непосредствена близост (около 2 метра) до вратата на моя магазин. По цял ден съм принудена да дишам цигарен дим.
Помолихме я учтиво да пущи поне на 5-6 метра от вратата, но за съжаление отговорът на младото момиче е "Няма какво да направя...."
Може ли да се вземат мерки? Какви? Посъветвайте ме!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.07.2019 в 09:20:42 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3394 Нарушаване на забраната в Минно-геоложки университет, гр. София

10:30 Mar 20, 2013

София, жк. Студентски Град, ул. Христо Ботев, 0.08 Kms

#4289 - пушене в заведение в жилищен блок, гр. София

07:32 Sep 23, 2013

София, в. Сухата река, бл. 208, вх. В, 0.09 Kms

Пушене в сладкарница на ул. Тододрини кукли бл.19

06:00 Dec 23, 2013

София ул. Тодорини кукли бл. 19, 0.22 Kms

#2069 - пушене в кафе Кафе Лилавото, София (мобилен сигнал)

07:00 Jan 14, 2013

София, Хаджи Димитър бл.55, 0.22 Kms

Непрекъснато пушене в заведение, пепелници по масите, град София

01:26 Apr 12, 2019

град София, непосредствено до автогара Подуяне, 0.3 Kms