Сигнали без дим

Изпратен

Шофьор пуши в автобус 77, град София

02:08 18.06.2019 град София, бул. Княгиня Мария Луиза

Описание
Нарушението, на което бях свидетел е следното: Шофьор (мъж) на автобус номер 77 (номер на колата 1170) пали цигара в 14:08 ч. на 18.06.2019г. и пуши докато шофира. Това се случва малко преди спирката на 7-ма Поликлиника (спирка 2079-"ул.Опълченска") в посока Централна гара. Трябва да бъде санкциониран, защото не сме длъжни да му дишаме цигарите. Искам да знам как е санкциониран.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.07.2019 в 09:20:52 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Шофьор пуши в тролей 5, град София

05:45 May 23, 2019

град София, бул. Княгиня Мария Луиза, 0 Kms

Тютюнопушене - казино "Империя", гр. София

17:30 Apr 07, 2015

гр. София, ул. Мария Луиза 103, 0.03 Kms

Пушене в затворено заведение за хранене, град София

01:10 Jul 01, 2019

град София, ул. Козлодуй №18, 0.04 Kms

#2700, пушене в ресторант Каручката, София (мобилен сигнал)

23:05 Feb 09, 2013

София, Бул. Мария Луиза и ул. Ц. Симеон, 0.08 Kms

пушене на закрито в заведение

12:39 Nov 28, 2013

София, бул.Мария Луиза, 0.08 Kms