Изпратен

Тютюнопушене в градски транспорт, град София

04:18 Jun 23 2019 град София, ул. Монтевидео

Описание
Шофьорът на автобус номер 45 пушеше от спирка "Народен герой" до спирка "кв. Бузема" на 23.06. около 16:15 часа, след като се опитахме да снимаме телефонния номер за оплакване, той се обърна към нас с "Какво снимаш бе младеж?!"

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.07.2019 в 09:20:57 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София

10:34 Feb 23, 2019

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А, 0 Kms