Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в асансьор и стълбище на входа, град Бургас

00:05 Jun 29 2019 град Бургас, жк Меден рудник бл.408 вх 2

Описание
Постоянно се пуши в асансьора и входа на блока!
Качват се деца и непушачи в асансьора и входа!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 03.07.2019 в 09:21:11 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN -1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене на етажа в жилищен блок, в град Бургас

20:59 Mar 09, 2014

град Бургас, ж.к. "Меден рудник" бл. 606 ет. 5 ап. 34, 0.04 Kms

Пушене в ресторант Kish, град Бургас

20:20 Nov 17, 2017

град Бургас, жк "Меден Рудник" , блок 188, 0.05 Kms

тютюнопушене в закрито заведение

22:38 Sep 21, 2012

гр.Бургас ж-к .Рудник до 4-то РПУ, 0.12 Kms

пушене в Кафе "Кафе Грация" (Майките), град Бургас (мобилен сигнал)

15:50 Jan 15, 2014

град Бургас,к-с М.рудник РПУ 4, 0.22 Kms

# 1909 нарушение на забраната

13:07 Jan 09, 2013

гр. Бургас, к-с "Меден рудник", 0.26 Kms