Изпратен

Пушене в ресторант Миконос, град София

08:39 Jul 4 2019 град София, ул. Паренсов 11

Описание
В ресторанта редовно се пуши, въпреки забраната. Крайно неприемливо е да ти димят в лицето, докато се храниш.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.07.2019 в 12:20:32 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3649, заведение "Шишман 24", гр. София

12:31 Apr 07, 2013

гр. София, ул. Шишман 24, 0.07 Kms

пушене в бар candle bar, софия (мобилен сигнал)

11:24 Nov 16, 2013

софия, ул. 6-ти септември, 0.09 Kms

# 1437 - пушене в Бар Катерина, София-център (мобилен сигнал)

22:00 Dec 30, 2012

София-център, пл. Славейков 7, Намира се в един безистен, междублоковото пространство на сградите срещу площад Славейков, ул. Граф, 0.09 Kms

пушене в Бар "Bar backyard", град София (мобилен сигнал)

19:50 Jan 11, 2014

София, Ул. Шишман, 0.09 Kms

Пушене в бар "Родерик", град София (м)

01:30 Mar 04, 2018

град София, ул. "Шишман" № 27, 0.1 Kms