Сигнали без дим

Изпратен

Шофьор на автобус 77 пуши, град София

06:54 Jul 8 2019 град София, ул. Опълченска, спирка с код 2079

Описание
Нарушението, на което бях свидетел е следното: Шофьор (мъж) на автобус номер 77 (номер на колата 1170) пали цигара в 14:08 ч. на 18.06.2019г. и пуши докато шофира. Това се случва малко преди спирката на 7-ма Поликлиника (спирка 2079-"ул.Опълченска") в посока Централна гара. Трябва да бъде санкциониран, защото не сме длъжни да му дишаме цигарите. Искам да знам какви мерки са предприети срещу шофьора!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.07.2019 в 12:20:41 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в заведение за хранене - ресторант Осогово, гр. София

00:43 Sep 18, 2012

Ресторант Осогово, ул. Осогово, гр. София, 0.1 Kms

#3897 - Пуши се в заведение "Контеса", гр. София

07:30 May 06, 2013

София, ул. Пиротска, парк Св. Никола - градинката, 0.11 Kms

Завеение NOBU в София - пушене

08:45 Feb 01, 2015

гр. София, ул. "Цар Симеон" и ул. "Вита", 0.13 Kms

Нарушава се забраната за пушене в пиано бар NEW YORK, град София

01:30 Mar 14, 2015

град София, ул. Осогово № 49, 0.13 Kms

Пушене в пиано бар "Ню Йорк", град София

17:40 Dec 21, 2015

град София, ул. Осогово 49, 0.13 Kms