Изпратен

Тютюнопушенето на работни места, град Варна

11:53 Jul 14 2019 град Варна, Пристанище Варна, пл. Славейков 1

Описание
В предприятието, където работя - "Пристанище Варна" ЕАД, системно, повсеместно и безнаказано се нарушават заповедта за забраната за тютюнопушенето, както и Законът за здравето от работници и служители на всички нива, вкл. и ръководството. Помогнете на непушачите!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 21.07.2019 в 12:21:00 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3771, ресторант "Капитан Кук", гр. Варна (мобилен сигнал)

09:45 Apr 16, 2013

гр. Варна, Морска гара, 0.08 Kms

пушене в ресторант "Капитан Кук", Варна (мобилен сигнал)

12:30 Oct 07, 2013

Варна, Морска гара Варна, 0.08 Kms

Нарушения в ресторант "Капитан Кук", гр. Варна

10:01 Oct 19, 2013

Варна, Морска гара, 0.08 Kms

Тютюнопушене в "Капитан Кук" град Варна

10:01 Feb 10, 2018

град Варна, Яхтено пристанище, Пристанищен комплекс, 0.09 Kms