Изпратен

Пушене във входа на блока от страна на портиера/комшия, град София

11:39 Jul 15 2019 град София, Зона Б-19, бл. 15-16, вх. А

Описание
Здравейте, имаме портиер във входа (също е и живущ в блока), които постоянно пуши в кабинката си, която е в самия вход и всеки живущ при влизане/излизане от дома си трябва да диша "полезната" смрад на цигарите му. Кабинката има врата, която почти винаги се държи отворена. Карал съм се с него без резултат. Домсъветът знае, но нищо не прави. Моля за съдействие, защото единствения ми друг вариант е саморазправа...

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.07.2019 в 12:21:09 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София

10:34 Feb 23, 2019

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А, 0 Kms