Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в интернет кафе Флейм, град София

00:50 Jul 27 2019 град София, ул. Нишава 159-163, кв. Стрелбище

Описание
Безразборно пушене в заведението, клиентите са предимно малолетни и непълнолетни, някои се правят на гангстерчета. Пушат се не само наргиле и цигари, а и леки наркотици. Собствениците продават на децата и други, далеч по-тежки наркотици. Персоналът също се състои от непълнолетни и малолетни. Мястото, очевидно по загорелите чичаци, обикалящи го, е познато и на педофилите. Агенциите не правят НИЩО, защото собственикът няма проблем да ги подкупва.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.08.2019 в 11:20:41 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене на наргилета от малолетни в бар Флейм, град София

11:13 May 22, 2019

град София, ул. Нишава 159-163, кв. Стрелбище, 0 Kms

Пушене на закрито, град София

10:25 Jul 25, 2019

град София, ул. Нишава 159-163, 0 Kms

нарушение на забрана за тютюнопушене

10:05 Sep 24, 2012

София, ул. Орехова гора 42А, 0.06 Kms

Сигнал за пушене в ресторант Ветрило, София, жк. Стрелбище

22:01 Nov 14, 2012

Ресторант Ветрило, жк. Стрелбище, ул. Орехова гора 42А, 0.06 Kms

Пушене в ресторант Ветрило, град София (мобилен сигнал)

21:15 Jun 10, 2016

град София, ж.к. Стрелбище, ул. Орехова гора № 42А, 0.07 Kms