Изпратен

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град Шумен

07:02 Jul 29 2019 град Шумен, бул.Славянски 17

Описание
В сградата на община Шумен и по точно в стая 315 всеки ден се пуши необеспокоявано. Надявам се тази практика да се спре. Понеже е секретар на общината и си мисли, че законите за него не важат ви съветвам да не се уведомяват предварително за проверката. Въпреки че тя стаята мирише и няма как да се проветри дори и да се обядите предварително.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен на 13.08.2019 в 11:20:58 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София

10:34 Feb 23, 2019

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А, 0 Kms