Изпратен

Пушене на детска площадка, град Варна

06:54 Jul 30 2019 град Варна, ул. Гео Милев

Описание
Ежедневно се пуши и употребява алкохол на детска площадка в жк. Трошево,между блок 74 и блок 75 зад бившото изтрезвително.Нарушава се целостта на детската площадка и се замърсява по-изключително грозен начин.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 13.08.2019 в 11:21:03 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в МОЛ Варна

22:50 Dec 23, 2012

гр. Варна, бул. "Владислав Варненчик" № 186, 0.12 Kms

нарушаване на забраната във Варна

19:25 Dec 26, 2012

Варна, бул. "Владислав Варненчик"№ 186, 0.12 Kms

#2618, бар "Playground", гр. Варна (мобилен сигнал)

09:23 Feb 05, 2013

Варна 9009, Бул. Владислав Варненчик 186, 0.12 Kms

#2660 Нарушаване на забраната в кафе "Swap", гр. Варна

06:45 Feb 07, 2013

гр. Варна, бул. Владислав Варненчик 186, 0.12 Kms

#2743 Нарушаване на забраната в бар "Playground", гр. Варна

08:12 Feb 10, 2013

Варна, бул. Владислав Варненчик 186, /в Мол-а/, 0.12 Kms