Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение Ветрило, град София

08:25 Aug 12 2019 град софия, ул. Солун 43

Описание
На 12.08 в 20.20 дойдох да вечерям в пицария Ветрило на ул. Солун 43. Седнах в залона за непушачи, който е свързан със салона за пушачи с врати, които са широко отворени. Респективно като се влиза в заведението се минава през салона за пушачи. Салонът за непушачи буквално вони на цигари. Сервитьорките отказват да затворят вратите. Това е безобразие и наглост!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.08.2019 в 11:21:08 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментари
Кирил Василев (Sep 5 2019)
Моля от сайта да кажете такъв проблем "Отворени врати между зони за пушачи и непушачи" може ли да се санкционира!
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1435 - Тютюнопушене в заведение Ветрило, София

13:36 Dec 30, 2012

ул. Солун, с/у блок 43, 0 Kms

#1561 ресторант Ветрило, кв. Борово, София

23:27 Jan 02, 2013

София, кв. Борово, ул. Солун, с/у блок 43, 0 Kms

#2635, заведение "Ветрило", гр. София

01:29 Feb 06, 2013

гр. София, жк. Борово, ул. Солун, с/у блок 43, 0 Kms

#2926 Нарушаване на забраната в пицария "Ветрило", гр. София

03:36 Feb 17, 2013

София, жк Борово, ул. Солун с/у бл 43, 0 Kms