Изпратен

Пушене в такси, град Русе

11:15 Aug 24 2019 град Русе

Описание
Здравейте, днес около 23:15 часа нагъл шофьор на кола номер 70 на фирма Такси8806, град Русе отказа да загаси запалената си цигара и ме свали от колата, отказвайки да ме вози, защото настоявах да не пуши, докато съм в колата. Случи се по време на изпълнение на служебна заявка по договор с фирмата,в която работя.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 07.10.2019 в 16:20:55 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение забраната за тютюнопушене в заведения

01:05 Dec 13, 2012

Русе Олимпи Панов 6 Мазето бар в двора на малката община, 0 Kms

Тютюнопушене в механа Странджата в Русе

13:22 Dec 29, 2012

русе, механа странджата, 0 Kms

пушене в Нощен клуб MOOD, Русе (мобилен сигнал)

11:08 Dec 29, 2012

Русе, Ул.Александровска 71, сутерен, 0 Kms

#1500-Пушене в клуб Mood Русе

13:41 Jan 01, 2013

Русе, подземен етаж, 0 Kms