Изпратен

Сигнал за нарушение от шовьор на превозно средство на Юнион Ивкони на 27.08.2019 посока София-Разград

05:00 Aug 27 2019 град София

Описание
На 27.08.2019 шофьорът на автобус, изпълняващ курса София - Разград, потеглящ в 15 ч. от автогара София, пушеше по време на целия маршрут вътре в превозното средство.

На разположение съм заедно с други свидетели, при нужда от повече информация.

Благодаря

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 07.10.2019 в 16:21:02 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms