Изпратен

Пушене в парк "100 години София", Младост-2, София

07:23 Aug 31 2019 град София, Младост 2, парк "100 години София"

Описание
Родители пушат в парк "100 години София" в непосредствена близост до детски площадки. Буквално сред деца, играещи в парка.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 07.10.2019 в 16:21:07 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2490, магазин "РУМ - Младост 2", гр. София

01:26 Feb 01, 2013

гр. София, ж.к. Младост 2, на кръстовището на ул. Свети Киприян и ул. Проф. Александър Теодоров - Балан, 0.02 Kms

Нарушаване на забраната в бирария Макс, град София

16:56 Mar 22, 2015

град София, жк Младост 2, 0.11 Kms

#1506-Тютюнопушене в Новогодишната нощ

13:58 Jan 01, 2013

В сградата на ресторант Мармо, етаж 1, 0.17 Kms

#2360 - пушене в ресторант пицария "Тоти", София (мобилен сигнал)

08:54 Jan 25, 2013

София, ул. "Свети Киприян" №30, 0.18 Kms

Нарушаване закона за пушене в пицария "Тоти", София

06:18 Nov 26, 2013

София, ж.к. Младост 2, ул. Свети Киприян 30, 0.18 Kms