Изпратен

Пушене в тролейбус, град София

03:53 Sep 5 2019 София, ул.Опълченска

Описание
Преди малко забелязах, че шофьорът на тролей по линия 5 пуши и на светофара при сладкарница "Пчела"/бл.37 на "Опълченска" си изхвърли фаса на платното/асфалта. Дали няма глоби за такава постъпка? Данните са: номер на тролея 1608, дата 05.09.2019 г., 15:53 ч., между спирка 0324-Мария Луиза и спирка 2105-ул.Охрид. Става дума за "Опълченска" по нагорнището. Шофьорът вероятно е започнал да пуши от крайната спирка, одимил е тролея и изхвърля фаса навън.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 07.10.2019 в 16:21:12 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Пушене и консумация на алкохол, село Конаре, община Казанлък, област Стара Загора

02:20 Mar 26, 2019

село Конаре, на автобусната спирка, област Стара Загора, 0 Kms