Изпратен

Незаконно тютюнопушене в болница, град Стара Загора

11:30 Sep 19 2019 град Стара Загора, ул. Дунав 1

Описание
Здравейте,

Днес в 11:30 установих, че в Болница Тракия, в град Стара Загора няколко служители от персонала пушеха. Направих им забележка, но това въобще не ги смути. Моля вземете мерки. Благодаря Ви.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Стара Загора на 07.10.2019 в 16:21:26 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Свободно, необезпокоявано пушене в "Шоколада", град Стара Загора

08:30 Mar 31, 2017

град Стара Загора, ул. Майор Кавалджиев 179, 0.51 Kms

Безразборно пушене и свръхзадименост в кафене "Портокала", град Стара Загора

18:30 Jan 21, 2017

град Стара Загора, ул. Майор Кавалджиев 147, 0.68 Kms

пушене в Ресторант '' Точно'', град София (мобилен сигнал)

21:32 Feb 27, 2014

София , ж. к. '' Света Троица '' на улица Трън, ресторантът се казва '' Точно '', 0.72 Kms

#2586 Нарушаване на забраната в пицария "Престо", гр. Стара Загора

10:21 Feb 04, 2013

гр. Стара Загора, бул. Ген. Столетов 105, 0.77 Kms