Изпратен

Пушене и бясно каране, град Сливен

03:31 Sep 21 2019 град Сливен

Описание
Днес оцеляхме след пътуване Нова Загора - Сливен с Трансбус 2000. Като една част от всички закононарушения, на които станахме свидетели, беше тотюнопушенето в автобуса.
Номерът е CH5433HC.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Сливен на 07.10.2019 в 16:21:49 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в заведение "Монти", гр. Сливен

19:40 Dec 22, 2012

гр. Сливен, кв. "Сините камъни" , до бл. 20, 0 Kms

#2286 Пуши се в кафе "Париж" в гр. Сливен

19:35 Jan 21, 2013

Сливен, ул. "Ген. Драгомиров" 9 до вх В, 0 Kms

#2496, кафе-сладкарница "Шаклиян", гр. Сливен (мобилен сигнал)

11:45 Feb 01, 2013

град Сливен, Ул.Ал. Стамболийски 8 До Мерканто, 0 Kms

#2610, кафе "Filadelfia", гр. Сливен

12:01 Feb 05, 2013

град Сливен, кв. "Младост" - автоспирка, 0 Kms

#2818 Нарушаване на забраната в клуб "23", гр. Сливен

18:09 Feb 14, 2013

Сливен, ул. ,,Братя Миладинови'' №23, в Рикас център, 0 Kms