Сигнали без дим

Изпратен

Системно нарушаване на Закона за тютюнопушене, град Гоце Делчев

09:21 08.11.2019 град Гоце Делчев, ул. Дунав 7А

Описание
В кафе клуб Карамела, гр. Гоце Делчев, ул. Дунав 7А, сградата на "НЕВРОКОП АРЕНА", систематично се пуши, особено петък и събота вечер, когато има и лайф гръцко парти.
Собственикът има контакти в целия град, пазят го и е излишно да подаваме сигнал към местните власти.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 11.12.2019 в 17:20:43 часа.

Коментари
Ana Gradeva (Dec 30 2019)
Какво проверяват сутрин и по обед???? Естествено, че в работно време се спазва закона. Пушат си на воля гръцките компании след 22ч. РЗИ Благоевград защо се правят на луди?????
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms