Сигнали без дим

Изпратен

Нарушаване на забраната за тютюнопушене, град Перник

05:01 22.11.2019 град Перник, Ахтопол 8

Описание
В сградата на общински младежки дом - гр. Перник, се помещава заведение за хранене /пицария/, чиито персонал излиза в общите части на дома и системно нарушава забраната за тютюнопушене.
Пицарията се намира в лявото крило на сградата, където се помещават залите, определени за тренировки и репетиции на деца и възрастни, от различни танцови състави и спортни клубове. До момента е правена една единствена проверка от РЗИ и са им съставени актове.
Моля, за вашето съдействие!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Перник на 11.12.2019 в 16:21:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms