Сигнали без дим

Изпратен

Пушещ шофьор на автобус 54, град София

08:14 27.11.2019 град София

Описание
На 27.11.2019 към 8:13-8:15 ч. сутринта, шофьор на автобус 54 с номер 1118 и рег. номер C 1077 HX, пушеше на началната спирка на бул. Сливница. Целият съчленен автобус беше опушен и миришеше ужасно, а хората не искаха да се отварят прозорци, защото пък навън беше студено. Отделно шофьорът пиеше нещо, но се надявам да не е било алкохол! Забелязал съм, че по тази линия и друг път шофьори пушат и се е усещало в целия автобус. За това подавам сигнал, защото явно по тази линия е често срещано явление, но при всички положения е неприемливо!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 09.12.2019 в 10:20:26 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms