Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в бизнес сграда, град София

11:12 10.12.2019 град София, ул. Камен Андреев № 24, 4-ти етаж

Описание
Не се диша в коридора от цигарен дим, подавах миналата година сигнал, мина ХЕИ и нищо.

Отделно прозорците стоят отворени по цял ден при минусови температури.

София, ул. Камен Андреев 24, на 4-ти етаж

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.12.2019 в 16:21:47 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms