Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в тоалетна и детския кът на Летище София, Терминал 2

04:02 13.12.2019 град София, Летище София, Терминал 2

Описание
Здравейте, редовно се пуши (включително от хигиенистката) в тоалетната за повиване на бебета и за инвалиди на Терминал 2, летище София точно срещу детския кът, при стълбите за гейтовете B.
Оплаках се преди време за състоянието на детския кът и пушене в тоалетната, смениха нещата в детския кът, но се чака половин час, за да се напушат и да можеш да смениш пелената. Хигиенистката лично съм виждала, днес пътничка пуши там. Не само се умирисва бебето на тютюн, но и се чака да се напушат.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 15.12.2019 в 19:20:46 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms