Сигнали без дим

Изпратен

Мирис на цигари от ЕСГРАОН, район "Триадица", град София

12:23 05.02.2020 град София, ул. Алабин 54

Описание
Здравейте,
За 3-ти път пускам сигнал за мирис на дим от цигари в ЕСГРАОН, в община "Триадица" (на ул. Алабин).
Всеки път, в който имам работа там, МИРИШЕ много на цигари. Обратната връзка, която получавам винаги е, че там не се открива нарушение.
Следващият път, в който получа същата обратна връзка (че няма открито нарушение, при ВИДНО такова), ще викна телевизия, със скрита камера, за да покажа, не само, че се пуши там, ами ще покажа и всички обратни връзки за пуснати от мен сигнали!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 05.02.2020 в 11:20:32 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms