Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в магазин, град София

03:36 10.02.2020 град София, ул. Мара Бунева 29

Описание
Здравейте, днес (10.02.2020 г.) в 15:36 часа, отивам до кучешкия магазин на адрес: ул. „Мара Бунева“ 33, 1225 кв. Орландовци, София. Zoo Маркет - магазин, фирмата е ММ АКВА ГРУП ЕООД , ЕИК: BG175438501. В самия магазин смърдеше отвратително на цигари. Отивайки на касата, едната жена седнала на масичка зад касата, което е отворено пространство, пушеше невъзмутимо. Направих забележка, че това е незаконно, но отговорът беше, цитирам: "По принцип, да, но не е ваша работа".
Искрено се надявам да предприемете мерки, това да не се повтаря.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.02.2020 в 19:20:38 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms