Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на наргиле в кафе-бар „Флейм“, град София

18:36 14.06.2020 град София, ул.Нишава 159

Описание
Искам да подам жалба за пушене на наргилета във Флейм, на ул. Нишава 159-163, кв. Стрелбище, гр. София.
Повечето от клиентите са непълнолетни. Самото пушене става както в самия бар ,така и отвън на улицата. Смущават се както живеещите, така и само преминаващите. Вдига се страшен шум и се препречва тротоара с паркирани мотори и маси с наргилета. Изглежда, че работещите в бара също са непълнолетни и надали имат трудов договор. От наргилетата се носи ужасна миризма наоколо. Изхвърлят се въглени и пепел в зелените площи около бара. Хората постоянно стават свидетели на побоища, врява.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 29.07.2020 в 13:20:56 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms