Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в асансьора на блок 643, кв. Люлин, град София

18:50 26.06.2020 град София, жк Люлин, ул. Петър Горанов, бл 643

Описание
Привет,
Искам да подам сигнал за нарушаване на забраната на пушене в асансьора  на блок 643, Люлин, гр. София.
Обадихме на 02 832 71 11.Оттам ни обясниха, че домоуправителя трябва да се заеме със случая и те не могат нищо да направат.
Говорихме с него, той е сложил номера 02 832 71 11 в асансьора, със знак на видно място "забранено пушене" и ни казва да звъним като забележим нарушение.
Моля за помощ някой да разгледа случая.
Благодаря

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 29.07.2020 в 13:21:11 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms