Сигнали без дим

Изпратен

Пушене във фирма Морелло-фурни ЕООД, град Асеновград

17:23 01.07.2020 град Асеновград, ул. Козановско шосе 4

Описание
Пушенето е навсякъде в закритите площи, като не се възпрепятства ни най-малко от ръководството и собственика!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 29.07.2020 в 12:20:34 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms