Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в тролейбус линия 1, град София

18:54 11.02.2021 град София, ул.Опълченска, ул. Охрид

Описание
Здравейте! За съжаление пътуваме с маски в градския транспорт, но и през тях се усеща неприятната миризма на цигари. Пазим шофьорите, ама те не ни пазят. Нарушителят е по линия Тролейбус номер 1, номер на колата е 2693. Вижда се в приложените снимки. Датата на събитието е 11.02.2021 г. Аз му направих забележка малко преди да сляза на спирката ул.Охрид в посока надлез Надежда. Той ми каза: "Гледай си работата!", часът беше 18:54 ч.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.03.2021 в 09:20:20 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментари
Кирил Василев (Jul 20 2021)
Защо няма отговор от РЗИ? Дал съм пълна информация и снимки. Нарушителят (шофьорът на тролея) дори е нагъл и ми отговаря.
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms