Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в автобус 404, град София

13:22 06.03.2021 град София

Описание
В автобус по линия 404 на спирка ВТУ Т. КАБЛЕШКОВ, посока Централна гара, инвентарен номер 3103 на автобуса, днес 06.03.2020 в 12:55/13:00 часа шофьорът нарушава забраната за пушене в градския транспорт.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 06.03.2021 в 15:20:19 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms