Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в стая 106, ет. 2 в сградата на общинска администрация, град Вълчи дол, област Варна

10:28 11.05.2021 град Вълчи дол, област Варна, пл. „Христо Ботев” №1

Описание
Служителите от стаята пушат!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 11.05.2021 в 13:20:20 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms