Сигнали без дим

Изпратен

Пущене в сградата на община Сапарева баня, град Сапарева баня

16:02 02.07.2021 град Сапарева баня, ул. Германея No.1

Описание
Повечето служители, работещи в общината, си позволяват да пушат цигари. Още с влизането се усеща мирис на тютюнев дим. Забраната за тютюнопушене не се спазва от самото й въвеждане. РЗИ трябва сериозно да засилят проверките на това място.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Кюстендил на 02.07.2021 в 20:20:03 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms