Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в Caribi bar, град Варна

14:20 08.08.2021 град Варна, бул. „Република“ 117, ж.к. Младост I

Описание
Добър ден,днес към 12 ч отидохме да изпием по един коктейл с моите приятели и сервитьорката още от входа тръгна да ни носи пепелник,въпреки че това е затворено място и се образува дим ако някой пуши и няма част в заведението, която да не е за пушачи. В нашата компания почти всички са непушачи и тютюневия дим сериозно ни вреди и ни дразни гърлата, един от тях имам синузит. На въпроса, който зададох на сервитьорката дали има зона за непушачи, тя каза че евентуално трябва да излезем навънка, където имало тераса, а там е много горещо.Седнахме вътре още нямаше толкова много хора и тютюнев дим липсваше,след около 20-30 минути започнаха да идват хора, които при сядане на масите или при игра на билярда, запалиха цигари, задими се цялото помещение,заради което направиха престоя ни неприятен.
Там също правят детски партита, където присъстват малки деца, които от малки биват тровени от тютюневия дим.
Силно се надявам да направите нещо по въпроса,защото това с тютюневия дим е проблем от много години в това заведение,Благодаря!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 18.08.2021 в 10:20:15 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms