Сигнали без дим

Изпратен

пушене в заведение

22:30 23.12.2012 Велико Търново, ГУМ (ул. Дондуков)

Описание
"085 - На 23ти Декември, а както разбрахме всъщост всяка вечер, след около 22 ч. в Sammy's bar се пуши свободно. Клиентите се питат "пушите ли?" и им се оставя чаша с вода на масата. На забележка от моя страна към сервитьорката, че това е незаконно, тя отговори, че просто дава на хората по чаша с вода. Самис бар се намира на долната тераса на ГУМ, която гледа към паметника Асеневци - иначе казано-там, където беше дискотека Дежаву. Дано съм обяснил добре!"
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забраната

13:21 Dec 14, 2012

Велико Търново, ул. "Стефан Стамболов" № 53, 0 Kms

Тютюнопушене във Велико Търново

22:49 Dec 22, 2012

гр. Велико Търново, ул. "Mармарлийска" №14, 0 Kms

пушене в Diskotela Spyder, Veliko tarnovo (мобилен сигнал)

02:12 Dec 25, 2012

Veliko tarnovo, Bivshia madejki dom, 0 Kms

пушене в заведение

13:58 Dec 29, 2012

велико търново кафето на театъра (на фасадата), 0 Kms

#1782, в автобус, Велико Търново

14:40 Jan 06, 2013

Велико Търново, на спирката на Студентски общежития бл.2, 0 Kms