Сигнали без дим

Изпратен

нарушаване на забраната във Варна

15:00 26.12.2012 гр. Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30

Описание
В кафе аперитив "Бакарди" във Варна през последните три дни се нарушава забраната и се пуши масово.Страшно е задимено.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в "Бар Бакарди", град Варна

14:00 Jan 09, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0 Kms

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна

13:26 Sep 07, 2016

град Варна, ул. Искър № 22, 0.21 Kms

пушене в кафе "Магма", град Варна (мобилен сигнал)

13:07 Jan 21, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Средец" № 31, 0.24 Kms

Пушене в заведение, град Варна

03:30 Jan 14, 2015

град Варна, кв. Аспарухово, ул. Св. Св. Кирил и Методий, 0.25 Kms

Тютюнопушене на детска площадка, град Варна

10:35 May 16, 2014

град Варна, Аспарухов парк, 0.53 Kms