Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в R 34 BAR, град София

15:44 07.05.2023 град София, ул. „Иван Денкоглу“ 34

Описание
Здравейте,
Вечерта на 6.05.2023 (Гергьовден) бяхме в Бар Р34 на ул. „Иван Денкоглу“ 34, София. Бяхме наистина неприятно изненадани когато влязохме (около 20:30 часа) и вече се усещаше тютюневия дим във въздуха. След като се разположихме започнах да забелязвам че няколко човека на масите около нас съвсем необезпокоявани палеха цигари (видях около 5 човека). На всяка маса имаше пепелници за пушачите. Имаше много хора които също така употребяваха IQOS. С напредването на вечерта в заведението ставаше все по-задимено и задушно. Персоналът открито подкрепяше това поведение, без да направи нито една забележка.
Това е незаконно и бара трябва да бъде подведен под отговорност.
Благодаря!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.05.2023 в 11:20:16 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms