Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в ресторант Роуд 80, град Божурище, област София

00:40 24.10.2023 област София, град Божурище, бул. „Европейски път“ 118, E80

Описание
В неделя след разходка в района решихме да се подкрепим в това заведение. Оказа се, че в цялото заведение се пуши, дори има пепелници на всяка маса!
Моля за проверка !

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 25.10.2023 в 12:20:14 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms