Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в общите части на блок 49, град Дупница

20:15 27.10.2023 град Дупница ж.к. Бистрица, бл. 49, задният вход откъм детската площадка

Описание
Всяка вечер на задния вход се събира семейството, което живее на първия етаж до стълбите за излизане от задния вход. Пушат цигари непрекъснато възрастната госпожа и дъщерите й. Във входа е постоянно задимено и мирише ужасно!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Кюстендил на 09.11.2023 в 12:20:11 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms