Сигнали без дим

Изпратен

Пушене Cache Bar, град София

14:20 18.04.2024 гр. София, бул. Арсеналски 2, Парк център, ниво 0

Описание
Бяхме в заведението на 18.04.2024. В цялото заведение се пуши. Когато попитахме сервитьорката защо се пуши, тя измърмори нещо неразбрано и ни обърна гръб. Очевидно е че това е практика и се знае от посетителите, защото на всички заети маси се пушеше. Смятаме, че това е недопустимо и незаконно. Молим за проверка, налагане на съответните санкции по закон и преустановяване на пушенето. Ще очакваме резултат.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 22.04.2024 в 10:21:31 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms