Сигнали без дим

Изпратен

#1510-пушене до университета в русе

13:23 01.01.2013 русе, ул. Студентска срещу Университета- кафе Мотив и ул .Янтра срещу университета-кафе Тропик на ъгъла , до новата поща под уникредит банк

Описание
Пуши се постоянно в кафе "Мотив" по ул. Студентска и в кафе"Тропик", ул. Янтра. Не се стои от дим. На първото заведение им направих забелжка, а те ми казаха, че нищо не виждат. имали проблем с очите. Щом имам проблем с очите... проблемът им ще се разреши. Това е през деня 11-14 часа. Това е постоянна практика.
Същото е и в клуб Олдфешън в подземието до новата поща под уникредит банк. През нощта е ад-24-02 часа.Имам и свидетели.

Админ: Изпратен до РЗИ на 02. 01. 2013
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение забраната за тютюнопушене в заведения

01:05 Dec 13, 2012

Русе Олимпи Панов 6 Мазето бар в двора на малката община, 0 Kms

Тютюнопушене в механа Странджата в Русе

13:22 Dec 29, 2012

русе, механа странджата, 0 Kms

пушене в Нощен клуб MOOD, Русе (мобилен сигнал)

11:08 Dec 29, 2012

Русе, Ул.Александровска 71, сутерен, 0 Kms

#1500-Пушене в клуб Mood Русе

13:41 Jan 01, 2013

Русе, подземен етаж, 0 Kms