Сигнали без дим

Изпратен

#1555, магазин за хран.стоки в жилищен блок, жк Връбница, София

13:00 02.01.2013 София, ж.к. Връбница бл.524 откъм бл. 523, синя врата, точно до книжарницата. Магазин за алкохол и цигари

Описание
Здравейте,
точно под една от стаите на нашия апартамент има магазин за хранителни стоки, по-точно алкохол и цигари. Денонощно в това магазинче се пуши, без да има отдушник или някаква вентилационна система. Целия дим идва в нашия апартамент. В коридора на апартамента мирише ужасно на дим, а в една от стаите не се седи от миризма на цигари. Опитахме да ги помолим учтиво да спрат да пушат, но отсреща нагло ни отговориха, че такова нещо не се случва там. ОЧЕВИДНО е, че там се пуши, дори сме ги виждали неведнъж да пушат вътре.
Моля ви да предприемете някакви действия.
С уважения: редовен данъкоплатец.

Сигналът изпратен на РЗИ на 4.1.2013 г.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2300 - пушене в Кафе "Face to face", София (мобилен сигнал)

03:00 Jan 22, 2013

София, Надежда 3 ул. Бели дунав, 0.23 Kms

Пушене в заведение Patlajan, град София

15:56 Mar 15, 2015

град София, бул. "Ломско шосе" № 171, 0.24 Kms

Пушене на закрито, град София

08:00 Dec 17, 2015

град София, Метростанция Бели Дунав, 0.26 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София

06:52 Feb 15, 2018

град София, бул.Ломско шосе, 0.28 Kms

СИГНАЛ ЗА НАРУШЕНИЕ

13:45 Dec 04, 2012

София булевард ломско шосе КАФЕ-АВТОМИВКА РЕЛАКС, 0.33 Kms