Сигнали без дим

Изпратен

#1737-Сигнал за пушачи - София, кв. Бенковски, кафене "Оазис"

13:33 05.01.2013 гр. София, кв. Бенковски, бул. Лазар Михайлов

Описание
Всеки ден, вечер, около 19:00 часа се пуши в София, кв. Бенковски, кафене "Оазис".
Намира се на бул. Лазар Михайлов, до хипермаркет "Фреш".

Персоналът толерира пушачите, които използват кенчета от безалкохолни напитки за пепелници. Самите кенчета са украсени и със сламки за по-достоверно. Част от персонала също пуши.

Админ: Изпратен до РЗИ на 06. 01. 2013

Получен отговор от РЗИ /моля, вижте прикачения файл/


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в The Loft, град София

01:07 Jan 01, 2014

град София, ул. "Първа Българска армия" № 18А, 0.6 Kms

Tютюнопушенев кафе, град София

04:42 Jan 12, 2018

град София, бул. „Княгиня Мария Луиза“, 0.75 Kms

Тютюнопушене на работното място, град София

12:07 Mar 13, 2015

град София, ж-к "Свобода", бл.32, вх. А, 0.77 Kms

Тютюнопушене в кафе сладкарница "Даниели-ИН" ООД, град София

15:37 Apr 14, 2015

град София, предгаров площад, Трафик Маркет, офис 59, 0.78 Kms

Тютюнопушене в кафене, град София

11:31 Nov 27, 2017

град София, Предгаровия площад, между Централна жп гара и Централна автогара., 0.78 Kms